• ČSOB

  Už ste o tom počuli? ČSOB má účet zadarmo! Ahá, tak vy ste to videli! Niet divu, bicykle s obrovskou reklamnou plochou oboznamujúce o tomto produkte širokú verejnosť v uliciach Bratislavy skutočne nebolo možné prehliadnuť.
  Bratislava
 • Pivovary Topvar

  Ľudia narodení v znamení Kozla oslavovali toto leto hneď 5 krát. Pivo Kozel totiž usporiadalo Pivné veľkofesty v piatich slovenských mestách a pozvanie na túto udalosť neroznášal nikto iný ako reklamné bicykle.
  Slovensko
 • Juraj Mác

  Ktoré reklamné médium vie súčasne: prezentovať klienta, zdolať problematický terén, rozdávať letáky a viesť politickú debatu s okoloidúcimi? Predsa promo bikes!

  Ilava, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica
 • T-Mobile

  Mobilný internet na mobilnom médiu. V tomto duchu sa niesla prvá bicyklová kampaň na Slovensku, ktorá zavítala do Bratislavy, Banskej Bystrice a Košíc počas troch letných víkendov.

  Slovensko
 • Suzuki

  Zúčastňujete sa veľtrhu a chcete v záplave konkurencie upútať na svoju expozíciu? Prečo nie pomocou bicyklov krúžiacich okolo miesta konania – tak ako to urobili v Suzuki počas autosalónu.

  Nitra

Odporúčame

Nasadenie BOARDOV
v centre mesta na komunikáciu vizuálom, podporenú rozdávaním letákov od zaškolených promotérov schopných verbálne komunikovať posolstvo kampane.

BIKE media
na cyklo-trasách napr. na bratislavskej hrádzi = ideálna komunikácia so zameraním na aktívnych ľudí.

SMART media
môže osloviť chodcov a vodičov v centrách veľkých miest, ale rovnako aj v menších obciach pri realizovaní lokálnej kampane.

Kombináciou našich médií Vám umožníme osloviť špecifickú cieľovú skupinu s výrazne efektívnym využitím Vašich zdrojov.
BIKE MEDIA
Toto inovatívne reklamné médium priťahuje pohľady, vzbudzuje pozornosť kdekoľvek sa vyskytne a efektívne podnecuje v ľuďoch záujem o produkt, respektíve značku. Bezohľadu na to či je Vaša spoločnosť zameraná lokálne alebo celonárodne, Bike Media Vám pomôže efektívne zasiahnuť Vašu cieľovú skupinu.

Spoľahlivo dopraví reklamu priamo medzi ľudí a vďaka atraktívnemu prevedeniu, možnostiam prispôsobenia kampane individuálnym požiadavkám klienta a ľudskej interakcii výrazne zvyšuje efektívnosť oslovenia cieľovej skupiny.

Cyklisti môžu byť navyše oblečení v klientom dodanom obrandovanom oblečení a zaškolení tak, aby vedeli odpovedať na otázky okoloidúcich súvisiace s kampaňou, čo ešte umocní dojem z kampane. Navyše môžu bez príplatku rozdávať letáky prípadne iné reklamné predmety či vzorky.

Viac informácií
 

TOPSmartMedia Vám prináša dokonalý zážitok z reklamy. Reklamné autíčko ťahajúce štýlový príves bolo v plnom nasadení aj počas prázdninových dní a pozývalo všetkých do Magio kina na skvelé filmy zadarmo. Ozvučený príves umožnil rozšíriť reklamné posolstvo do ulíc Bratislavy prostredníctvom nahratého reklamného spotu, pútavé plagáty umiestnené z troch strán prívesu zaujali okoloidúcich vodičov v autách i ľudí na chodníkoch, zastávkach a v prostriedkoch MHD.

© Obrázok, s.r.o. - reklamná agentúra
Čeština (Česká republika)Slovenčina (Slovenská republika)