• Karireal

  Boardy v obchodnom centre upriamovali pozornosť návštevníkov na možnosť výhry auta na týždeň vyplnením dotazníka v stánku klienta.

  Bratislava
 • Smecta

  Obyvateľom krajských miest bolo odprezentované účinné prírodné liečivo a zodpovedané otázky ohľadom jeho užívania a dostupnosti.

  8 krajských miest
 • Mastercard

  Boardy sa v slovenských supermarketoch starali o to, aby sa o možnosti vyhrať darček za nákup dozvedeli aj tí, ktorí plagáty nečítajú.

  Bratislava, Žilina, Košice
 • Partners Group

  Odborníci na financie upozorňovali na dôležitosť zabezpečenia sa do budúcnosti prostredníctvom boardov na hokejových majstrovstvách.

  Bratislava, Košice
 • Aupark

  Osloviť malých aj veľkých a pozvať ich na zaujímavú výstavu skladačiek Lego sa nám úspešne podarilo počas kampane v Žiline.

  Žilina

Odporúčame

Nasadenie BOARDOV
v centre mesta na komunikáciu vizuálom, podporenú rozdávaním letákov od zaškolených promotérov schopných verbálne komunikovať posolstvo kampane.

BIKE media
na cyklo-trasách napr. na bratislavskej hrádzi = ideálna komunikácia so zameraním na aktívnych ľudí.

SMART media
môže osloviť chodcov a vodičov v centrách veľkých miest, ale rovnako aj v menších obciach pri realizovaní lokálnej kampane.

Kombináciou našich médií Vám umožníme osloviť špecifickú cieľovú skupinu s výrazne efektívnym využitím Vašich zdrojov.
MOVING BOARD
Koncept moving board pozostáva z viacerých podsvietených mobilných billboardov (citylightov), ktoré predstavujú úplne nový originálny prístup k vonkajšej reklame. Moving board umožňuje prezentovať obrazy a správy kdekoľvek a kedykoľvek.

Spoľahlivo dopraví reklamu priamo medzi ľudí a vďaka atraktívnemu prevedeniu, možnostiam prispôsobenia kampane individuálnym požiadavkám klienta a ľudskej interakcii výrazne zvyšuje efektívnosť oslovenia cieľovej skupiny.

Viac informácií
 

TOPSmartMedia Vám prináša dokonalý zážitok z reklamy. Reklamné autíčko ťahajúce štýlový príves bolo v plnom nasadení aj počas prázdninových dní a pozývalo všetkých do Magio kina na skvelé filmy zadarmo. Ozvučený príves umožnil rozšíriť reklamné posolstvo do ulíc Bratislavy prostredníctvom nahratého reklamného spotu, pútavé plagáty umiestnené z troch strán prívesu zaujali okoloidúcich vodičov v autách i ľudí na chodníkoch, zastávkach a v prostriedkoch MHD.

© Obrázok, s.r.o. - reklamná agentúra
Čeština (Česká republika)Slovenčina (Slovenská republika)