• ČSOB

  Už ste o tom počuli? ČSOB má účet zadarmo! Ahá, tak vy ste to videli! Niet divu, bicykle s obrovskou reklamnou plochou oboznamujúce o tomto produkte širokú verejnosť v uliciach Bratislavy skutočne nebolo možné prehliadnuť.
  Bratislava
 • Pivovary Topvar

  Ľudia narodení v znamení Kozla oslavovali toto leto hneď 5 krát. Pivo Kozel totiž usporiadalo Pivné veľkofesty v piatich slovenských mestách a pozvanie na túto udalosť neroznášal nikto iný ako reklamné bicykle.
  Slovensko
 • Juraj Mác

  Ktoré reklamné médium vie súčasne: prezentovať klienta, zdolať problematický terén, rozdávať letáky a viesť politickú debatu s okoloidúcimi? Predsa promo bikes!

  Ilava, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica
 • T-Mobile

  Mobilný internet na mobilnom médiu. V tomto duchu sa niesla prvá bicyklová kampaň na Slovensku, ktorá zavítala do Bratislavy, Banskej Bystrice a Košíc počas troch letných víkendov.

  Slovensko
 • Suzuki

  Zúčastňujete sa veľtrhu a chcete v záplave konkurencie upútať na svoju expozíciu? Prečo nie pomocou bicyklov krúžiacich okolo miesta konania – tak ako to urobili v Suzuki počas autosalónu.

  Nitra

Odporúčame

Nasadenie BOARDOV
v centre mesta na komunikáciu vizuálom, podporenú rozdávaním letákov od zaškolených promotérov schopných verbálne komunikovať posolstvo kampane.

BIKE media
na cyklo-trasách napr. na bratislavskej hrádzi = ideálna komunikácia so zameraním na aktívnych ľudí.

SMART media
môže osloviť chodcov a vodičov v centrách veľkých miest, ale rovnako aj v menších obciach pri realizovaní lokálnej kampane.

Kombináciou našich médií Vám umožníme osloviť špecifickú cieľovú skupinu s výrazne efektívnym využitím Vašich zdrojov.
Referencie

Foto

Video

Press

 

© Obrázok, s.r.o. - reklamná agentúra
Čeština (Česká republika)Slovenčina (Slovenská republika)